055-2923991

חשפניות להזמנה הביתה בצפון

מכתב תודה מלקוחות מרוצים

חשפניות להזמנה הביתה בצפון זה רעיון ענק שעלה כשתכננו את מסיבת הרווקים של ברק. אנחנו חברים כבר המון שנים ראינו ועשינו הכל, כל העניינים של הבנים. עברנו תיכון יחד וגם תקופת צבא לא קלה, ועכשיו לומדים יחד מנהל עסקים במכללה. כשברק הודיע שהוא מתחתן התרגשנו, הוא הראשון שהופך מחויב מכולנו. אבל איך עושים מסיבת רווקים שתתן לברק רעמים וברקים? שתהיה משגעת ופרועה ומשמחת, ותכלס מסיבה שיזכה בה לנחת. ואז מישהו זרק: אולי נלך על חשפניות להזמנה הביתה בצפון בשביל ברק?

אז התחלנו לברר מה ואיך צריך לעשות בשביל שהמסיבה תארח חתיכות, בחורות שוות עם ראש טוב מאוד שיודעות לענטז, לפתות ולרוקד ולהוריד לאט לאט (אבל בטוח) את הבגדים (אבל להעלות את המצב רוח). מהר מאוד גילנו ש… יש יותר מדי בנות בשוק ושאנחנו צריכים שחקני חיזוק שיעזרו לנו לאתר את הבנות הכי טובות שעושות חשפנות ברמות מגניבות. חשפניות להזמנה הביתה בצפון שיגיעו למסיבה ולא יניחו לנו לישון. שיבואו עם מוזיקה והרבה צעצועים ושייעשו לנו בנשמה הרבה יותר מנעים.

חשפניות להזמנה הביתה בצפון? זה רעיון!

לא גילינו לברק שחשפניות להזמנה הביתה בצפון נמצאות על הכוונת. פשוט יצרנו איתכם קשר והמסיבה כבר מאורגנת. החתן המתוק, החבר הטוב שלנו, יבוא בלי הכנה ויהרוג אותנו. טוב נו לא יהרוג, הוא ישמח ויחגוג אבל ברגע הראשון הוא כמעט יהרוג. יודעים למה? כי ברק מת על בחורות בכל צבע וגוון ואם אפשר – שיבואו בעשרות. אבל הוא יודע שזה הלילה האחרון שלו כרווק ותכלס ברק – מבחורות מעכשיו אתה שומר מרחק. אבל לילה אחרון של חגיגה בלי שום גבולות ובחורות טופלס שרוקדות ומתפתלות, זה בדיוק מה שברק הכי יאהב וישתגע – היי ברק, זה הלילה האחרון שאתה נוגע.

אחרית דבר דבר, נאמר אמן – הבחור הכי הולל התחתן. פינה את השטח קצת גם בשבילנו השאיר הרבה נשים לאחים שלו, לשנינו. ואנחנו פה כדי שתדעו שהמסיבה שארגנו הייתה ענקית אבל הכי הכי אהבנו את החשפנית. ואם תשאלו איזו מהן נסביר במהירות שלינה וניקול היו שתיהן מעולות. סתם כתבנו חשפנית בשביל החרוז – כי שתי אלו היו פי אלף יותר ממאה אחוז. הזמנת חשפניות לבית בצפון נשמע כמו תיאור קצת קר אבל במסיבה של ברק היה כיף שלא נגמר, והיה לוהט והיה הורס ת'בריאות כשניקול ולינה דפקו הופעות. אז רצינו להודות לכם בשם ברק ובשם כל הגברים במסיבה – אין דברים כמוכם שתדעו. בחיי תודה רבה. ואם תבטיחו לא לגלות לברק כלום, תוכלו בבקשה לארגן לנו שוב את אותו הסיכום – חשפניות להזמנה הביתה בצפון לשבוע הבא. והפעם, בלי שום סיבה למסיבה.

שלכם,
אבי וירים
לקוחות מאושרים

 
קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
יצירת קשר מהירה

    Open chat