055-2923991

מסיבת רווקים עם חשפניות בצפון

איך תתמודדי עם מסיבת הרווקים של בעלך לעתיד?

"מסיבת רווקים בצפון" נשמע כמו כותרת תמימה ולגיטימית, אבל כשמדובר על מסיבת רווקים בצפון שהיא מסיבת הרווקים של בן זוגך, האיש שאיתו את נישאת בעוד כמה ימים, הרגשות מאוד מאוד מעורבים. אז איך להתמודד עם מסיבת הרווקים שלו? הנה כמה עצות.

החברים של החתן מארגנים לו מסיבת רווקים בצפון ואת – את שמחה בעבורו על הפאן אבל מתבאסת עמוק בפנים. אנחנו כאן כדי לספר לך שאין לך מה לדאוג – את לא הכלה הראשונה שמרגישה שלא בנוח בעניין מסיבת רווקים בצפון ישראל, בדרומה, בתל אביב או למען האמת בכל מקום שהוא אחר על פני הגלובוס.

למרות שבסרטים ובטלוויזיה גרמו לעניין להיראות כמו השתוללות גדולה ופרועה שעומדת בפני בעלך לעתיד, גרסת החיים האמיתיים צפויה להיות קצת פחות נוראה. למה? כי אם החשש שלך הוא שבעלך יזמין חשפניות למסיבת רווקים בצפון שחבריו עורכים בעבורו ויתהולל איתן בטרם חתונתכם – את חוששת לחינם.

תני לו ליהנות!

אם בן זוגך רוצה שתהיה לו מסיבת רווקים בצפון, שיבושם לו. בסך הכל מדובר בנורמה שכוונתה טובה במיוחד. זהו טקס שחתנים לעתיד אוהבים להשתגע בו כדי להוציא קיטור ובעיקר בשביל להרגיע את החברים שלהם כי הם עדיין "אחד מהחבר'ה", למרות כל עניין המחויבות לנישואין הקרב ובא. וזה דבר טוב שהוא יערוך מסיבת רווקים בצפון, כי אחרי הכל, את בוודאי מעוניינת שכל אחד מכם ישמור על מעגל החברים שלו גם לאחר החתונה, אז בשביל זה הוא צריך צוות תומך.

במסיבת רווקים בצפון הבלתי צפוי אפשרי, אבל לא כל כך מחריד

מסיבות רווקים הן לא בדיוק מה שכולן נוהגות לדמיין, וגם אם מגיעות אליהן חשפניות למופע, זה עדיין לא אומר שהבחור שלך עומד לעשות איתן משהו או שהוא לא משוגע עלייך ורק עלייך. אבל אם את לא סומכת עליו במאת האחוזים וחוששת שמופע חשפניות עלול להדליק אותו מדי – הגדירי לו את הגבולות שלך. תהיי פתוחה לגבי הרגשות שלך. אין זה אומר לנדנד לו בלי סוף – זה אומר להגיד לו מה גורם לך אי נוחות. אמירה כמו: "לחשוב עלייך מבלה עם חשפניות בצפון מבאסת אותי" היא מאוד שונה מאשר לומר לו: "אתה תשכור חשפניות למסיבת רווקים בצפון על גופתי המתה!". זכרי, מדובר בארוסך – גבר שאת רוצה שיהיה מאושר.

ותזכורת נוספת ולא פחות חשובה, כלה לעתיד יקירה – את הרי עומדת לערוך מסיבת רווקות לוהטת משלך, ומה שהוא עושה במסיבת רווקים בצפון את יכולה לעשות במסיבת רווקות בצפון. הלא כך?

יש לנו מאגר מושלם של בחורות מקצועיות, נעימות, דיסקרטיות ומתוקות שנשמח לחבר אליכם בהתאם לבקשותיכם המדויקות. רק תתקשרו והחשפניות של שרי סטריפר יופיעו אצלכם במסיבה או באירוע. לכן זכרו – להזמנת חשפניות בצפון צרו קשר

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
יצירת קשר מהירה

    Open chat